fbpx
logo
Szukaj
open close
christiann-koepke-CTE7O3WbAkg-unsplash
Strefa okazji

Rób zakupy taniej korzystając z kodów rabatowych u naszych partnerów. Suplementy, zdrowa żywność, okulary blokujące światło niebieskie, materace i poduszki termoelastyczne, kosmetyki naturalne, ebooki, kursy online.

Promocje i kody rabatowe

Ograniczone czasowo:
12:00, 31-12-2023

Image Badania

OlimpiaMed

Laboratorium zajmujące się badaniami parazytologicznymi. Jest jednym z najczęściej polecanych, miejsc do wykonania badań pasożytów w kale. Możesz tu również wykonać badanie moczu pod kątem pasożytów, ale również nużeńca z okolic rzęs. Dzięki kodzie ajwen zyskujesz rabat na najważniejsze badania pasożytów przy pobraniu trzech próbek lub jednej.

Image Badania

ALAB

Sieć laboratoriów ALAB to bardzo szeroki wybór badań, w szczególności jeśli mówimy o badaniach specjalistycznych typu: poziom glifosatu w moczu, jod dobowa zbiórka, badanie metabolitów Gastro Organix. W tym laboratorium zrobisz dosłownie wszystko! Od prostych badań, po skomplikowane. Użyj kodu AJWEN w punkcie pobrań.

Image Badania

Badaj.To

Laboratorium medyczne działające na terenie województwa łódzkiego. Badania możesz wykonać w domu lub w profesjonalnym punkcie pobrań, między innym w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Zduńskiej Woli, Strykowie czy Bełchatowie. Dzięki przeszkolonemu personelowi oraz długoletniej praktyce możesz być pewny, że badanie zostanie wykonane umiejętnie. Rabat nie działa na pakiety. Podczas wykupywania badania na miejscu w laboratorium można podać 1535 i grupę rabatową 10%. Kupując badania przez stronę www wpisz kod: ajwen21.

Image Badania

Centrum Wielkoszyński

W tym laboratorium wykonasz badania pod kątem pasożytów, chorób odkleszczowych, chorób autoimmunologicznych, grzybów i wielu innych. Nowatorskie rozwiązania, jakie oferuje laboratorium Centrum Medyczne Wielkoszyński, pozwala wykonać specjalistyczne badania z każdego miejsca z Polski. Badania zamawia się na stronie www, wpisuje się kod AJWEN, otrzymuje się rabat, następnie do domu przychodzi zestaw do pobrania krwi z dokładną instrukcją. Krew można pobrać w dowolnym laboratorium lub poprosić pielęgniarkę by zrobiła to w domu. Dzień przed pobraniem krwi zamawiasz w Centrum kuriera, który odbiera cały zestaw w dniu pobrania krwi. Do 7 dni sprawdzisz wszystkie wyniki na stronie www.

Image Badania

Df Medica

Tu zbadasz korelacje poszczególnych genów, umożliwiające określenie problemów z wchłanianiem, skutecznością walki z toksynami czy ryzyka wystąpienia groźnych i nagłych chorób. Możesz tu również wykonać test Omega, określający stężenie kwasów tłuszczowych, m.in. omega 3 w komórkach. Wykonując badania Genodiet iGenesis Completo lub Anti Aging z kodem AJWEN otrzymujesz rabat 200 zł + możliwość omówienia wyniku z naszym dietetykiem z Ajwendiety. Na test Omega otrzymasz rabat 30 zł. Wystarczy, że skontaktujesz się z Df Medica pod podanym na stronie numerem telefonu lub adresem mailowym i podasz hasło AJWEN.

Image Badania

Euroimmun DNA

Badania genetyczne bez wychodzenia z domu. Wyniki odbierzesz online. Wykonasz tu badania dotyczące celiakii, candidy, nietolerancji pokarmowych, laktozy, fruktozy, genetyczne podłoże poronień, miażdżycy, Alzheimera, nowotworów czy chorób intymnych.

Image Badania

GENOM

Specjalistyczne centrum medyczne, współpracujące z najlepszymi laboratoriami w Wielkiej Brytanii, USA i Niemczech. Zajmujące się diagnostyką zaburzeń układu pokarmowego, nietolerancji pokarmowych, obciążeń toksykologicznych, w tym analizą obciążeń pierwiastkami ciężkimi. Tutaj wykonasz analizę pierwiastkową włosa, badania kału, badania kwasów organicznych, mykotoksyn, neuroprzekaźników, porfiryn, pierwiastków tężyczkowych czy folianów.

Image Badania

Instytut Mikroekologii

W tym laboratorium wykonasz analizę flory jelitowej (bakterie pożyteczne, patologiczne oraz grzyby) oraz badanie nietolerancji pokarmowych (alergia III stopnia). Badania wykonuje się wysyłkowo, zestaw do pobrania zamawia się na stronie, wejdź w link, podczas zamawiania podaj koniecznie kod AJWEN by otrzymać zniżkę.

Image Badania

LifelineDiag

Analiza pierwiastkowa włosa, badanie pierwiastków odżywczych oraz toksycznych, które zatruwają twój organizm. Polecamy zakupić zestaw standard, a następnie umówić się na konsultację do dietetyków Poradni Ajwendieta celem dobrania suplementacji, czy planu detoksykacji.

Image Badania

Śląskie Laboratorium Analityczne

Laboratorium posiadające punkty w całym województwie śląskim i opolskim. Wykonasz tu wszystkie podstawowe badania laboratoryjne, ale nie tylko. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możesz mieć pewność, że badanie zostanie przeprowadzone profesjonalnie. Korzystne ceny oraz rabat pozwoli ci na wykonywanie najważniejszych badań regularnie. Ułatwieniem jest intuicyjna strona dzięki, której możesz spokojnie znaleźć najbliższy punkt oraz wykupić badania. Rabat nie działa na pakiety. Podczas wykupywania badania na miejscu w laboratorium można podać 1535 i grupę rabatową 10%. Kupując badania przez stronę www wpisz kod: ajwen21.

Promocja 3 za 2! Tylko do 18.12.2023 do północy Książka Insulinooporność. Dieta i styl życia Kup 3 książki, zapłać za 2!

X