fbpx
logo
Szukaj
open close
christiann-koepke-CTE7O3WbAkg-unsplash
Strefa okazji

Rób zakupy taniej korzystając z kodów rabatowych u naszych partnerów. Suplementy, zdrowa żywność, okulary blokujące światło niebieskie, materace i poduszki termoelastyczne, kosmetyki naturalne, ebooki, kursy online.

Image Styl życia

BURN IT

Plany treningowe dla kobiet w domu lub na siłowni. Dobierz plan pod siebie i skorzystaj z naszego kodu rabatowego. Każdy plan treningowy to rozgrzewka, część główna (trening całego ciała) i rozciąganie - wyciszenie. Każdy plan to dokładne filmy instruktażowe, kilka wersji ćwiczeń, rozpiska na kolejne tygodnie by móc cieszyć się progresją. Po zrealizowaniu planu treningowego można zakupić kolejny i przejść na level wyżej. Już dzisiaj rozpocznij budowanie prawidłowych proporcji swojej kobiecej sylwetki.

Image Styl życia

Biozdrowy

Produkty z naturalnych składników bardzo starannie dobrane przez zespół specjalistów, aby były bezpieczne i zdrowe. Znajdziesz tu między innymi kosmetyki naturalne, zdrową żywność, artykuły higieniczne dla dzieci jaki i suplementy dla dużych i małych.

Image Styl życia

Eyeshield

Prozdrowotne okulary blokujące niebieskie światło, poprawiające sen, regenerację i produkcję melatoniny. Występują w wersji do pracy wieczorem - Night Shield oraz do pracy i nauki zdalnej w dzień - Day Shield. Istniej możliwość zakupu szkieł korekcyjnych oraz oprawek dziecięcych. EyeShield to również żarówki z usuniętym niebieskim spektrum światła, np. do oświetlania pomieszczeń wieczorową porą.

Image Styl życia

FITaqua

Filtry do wody, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz zrobisz coś dobrego dla środowiska. Innowacyjna technologia, która pozwala na montowanie filtrów w całym domu lub bezpośrednio do danej wylewki. Dzięki specjalnej filtracji jakość wody jest lepsza i pozwala na spożywanie jej prosto z kranu, a zmiękczanie wody chroni przed kamieniem oraz szybką eksploatacją urządzeń domowych.

Image Styl życia

Illustre

Kursy online automasażu. Można zakupić trzy rodzaje kursów: Bruksizm - masaż dedykowany osobom cierpiącym z powodu bruksizmu (zgrzytania zębami), Lifting Pro - liftingujący masaż twarzy, szyi i dekoltu, Limfodrenaż - masaż ulepszający przepływ limfy.

Image Styl życia

Med Store

Sprzęt do rehabilitacji, ale również do autoterapii. Mega ogromna oferta! W szczególności polecamy aplikatory wieloigłowe - maty i wałki Lyapko, przyrząd do autoterapii CranioCradle, likwidujący napięciowe bóle głowy, wałki jadeitowe i kwarcowe do masażu twarzy, bańki chińskie oraz sprzęt do ćwiczeń w domu: piłki, rollery, taśmy.

Image Styl życia

Sovea - materace

Najwyższej klasy materace i poduszki. Wszystkie produkty Sovea są termoelastyczne – reagujące na nacisk i temperaturę ludzkiego ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki zapewniając optymalne podparcie kręgosłupa. Co istotne, kiedy jedna osoba wierci się na łóżku, druga tego zupełnie nie odczuje. Twój sen jeszcze nigdy nie był tak zdrowy!

Image Styl życia

Zuzove

Naturalne kosmetyki na dzień i na noc. Wytwarzane ręcznie w szklanych ekologicznych pojemnikach. Tutaj zakupisz pełnowartościowe kremy do twarzy, stóp oraz olejki do ciała. Zuzove to sklep w, którym za korzystną cenę zakupisz wysokiej jakości kosmetyki.