fbpx
logo
Szukaj
open close

Patrycja Gagatek

dietetyk

Konsultacje dietetyczne z Patrycją Gagatek

Nasz zespół doskonale się uzupełnia i cały czas pracuje na Twój sukces. To dla Ciebie śledzimy najnowsze odkrycia, szkolimy się i wymieniamy się wiedzą. Dbamy o to, aby opracowany program był nie tylko efektywny, ale i służył Twojemu zdrowiu.

Dietetyk kliniczny

patrycja-gagatek-diet

Patrycja Gagatek

Kilka słów o mnie

Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia. Wierzy, że poprzez właściwe odżywianie, styl życia, a także naturalne wspomaganie organizmu i dbanie o swoje emocje jesteśmy w stanie utrzymać dobre zdrowie - opiekując się sobą kompleksowo.

Z wykształcenia jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, a swój dyplom i doświadczenie zdobyła w Wielkiej Brytanii.

Osobiste wieloletnie doświadczenie zdrowotne uświadomiło jej holistyczną naturę zdrowia, co skłania ją do przekonania, że tylko poprzez całościowe spojrzenie na organizm i wykorzystanie mocy natury możemy osiągnąć harmonię w funkcjonowaniu naszego organizmu.

Przez lata osobiście zmagała się z wieloma objawami zdrowotnymi, takimi jak problemy z przewodem pokarmowym, silny trądzik, częste infekcje, lęki, przewlekłe zmęczenie, problemy hormonalne w tym niedoczynność tarczycy - dopiero odpowiednie odżywianie, zmiana stylu życia oraz wdrożenie naturalnych kuracji przyniosły pozytywne rezultaty.

Wierzy, że każda choroba ma swoje źródło, stąd podczas pracy z pacjentem skupia się na szukaniu przyczyn problemów zdrowotnych. Zdrowie to jej prawdziwa pasja, dlatego stale rozwija się w tej dziedzinie, co sprawia jej ogromną przyjemność.

Szczególnie interesuje się Medycyną Naturalną oraz Medycyną Funkcjonalną. Głównym obszarem zainteresowań Patrycji jest zdrowie przewodu pokarmowego, ponieważ nasze zdrowie w dużej mierze zależy od prawidłowego trawienia. Lubi szukać nowych rozwiązań, śledzić najnowsze odkrycia, ale też uczyć się starych tradycyjnych metod uzdrawiania. Propaguje tradycyjne, bogato odżywcze pożywienie, skupia się na składnikach odżywczych oraz słuchaniu sygnałów ciała. Wierzy, że świadome żywienie to fundament zdrowia. Ponadto, radość sprawia jej spędzanie czasu w otoczeniu przyrody i wsłuchiwanie się w dźwięki natury. Na swoim instagramie pokazuje zdrowe odżywcze posiłki oraz mówi o przyczynach dolegliwości zdrowotnych.

Na nasze zdrowie pracujemy każdego dnia, a nasze codzienne wybory determinują naszą przyszłość. Dlatego jest gorącą zwolenniczką pielęgnowania codziennych dobrych nawyków, nawet gdy czujemy się zdrowo w swoim ciele, to warto dołożyć wszelkich starań, by utrzymać ten stan. Natomiast gdy już zachorujemy, warto jest wdrożyć wysiłek w zmiany, bo nasz organizm odwdzięczy nam się lepszym zdrowiem. Jest tutaj, by Cię nakierować - bo Twoje zdrowie leży w Twoich rękach.

Jeżeli chcesz rozpocząć drogę o lepsze zdrowie z Patrycją, zapraszamy na konsultację.

Cenniki

Pakiet dietetyczny

Mini Pakiet

Pierwsza konsultacja dietetyczna (do 55 minut) na przeprowadzenie wywiadu i ustalenie listy badań. Po maksymalnie 8 tygodniach konsultacja druga (do 30 minut) na omówieniem wyników badań i ułożenie podstawowej suplementacji wraz z zaleceniami żywieniowymi bez jadłospisu

799 zł

Konsultacja

Konsultacja do 55 minut

Podopieczny odbywa konsultację do 55 minut na której dietetyk w przypadku pierwszego spotkania na podstawie ankiety przeprowadza wywiad i jeśli dietetyk uważa że potrzebuje więcej informacji to do 10 dni roboczych podopieczny otrzymuję listę badań do wykonania.

299 zł

Konsultacja do 30 minut

Konsultacja kontrolna tylko dla pacjentów stałych. Konsultacja do omówienia wyników badań, samopoczucia z dietetykiem. Postępów w procesach działania lub możliwe dokupienie przedłużenia konsultacji do 55 minut

149 zł

Pozostałe usługi

Ułożenie suplementacji

Pierwsza suplementacja bez pakietu. Dietetyk ma czas 14 dni roboczych od dopłaty na przesłanie listy suplementów. Dopłata dotyczy każdej pierwszej suplementacji lub kiedy ostatnia konsultacja odbyła się pond rok wcześniej.

499 zł

Suplementacja kolejna

Kolejna suplementacja. Jeśli dotyczy dużych zmian suplementacyjnych. Dietetyk ma czas 14 dni roboczych od dopłaty na przesłanie listy suplementów (cena od 149-300 zł)

300 zł

Data ostatniej aktualizacji cennika: 2024-06-19 02:11

Specjalizacja

 • Zdrowe nawyki żywieniowe i dbanie o styl życia
 • Choroby i zaburzenia układu pokarmowego
 • Choroby metaboliczne
 • Choroby tarczycy
 • Łagodne oczyszczanie organizmu
 • Schorzenia związane z niedoborami
 • Choroby skóry

Kiedy przyjmuje

 • Środa 9-13
 • Czwartek 14-18

Gdzie przyjmuje

 • Online – przez Skype, Whatsapp, Telefonicznie
 • W gabinecie: Opole, ul. Łowicka 1 w wyznaczonych terminach

Funkcja w Ajwen Team

 • Dietetyk Kliniczny
 • Autor treści

Kwalifikacje

 • Dyplom - Dietetyka Kliniczna (Dietetics and Nutrition degree)
 • Doświadczenie - HCA Healthcare UK (London Bridge Hospital, Private Care at Guy's, HCA UK at the Shard, LOC, The Wellington Hospital), North Middlesex University Hospital, Northwick Park Hospital, Central Middlesex Hospital

Zadzwoń do rejestracji by dowiedzieć się więcej 796 122 070 (pn-pt 10:00-15:30) lub umów się sam.