fbpx
logo
Szukaj
open close
logo

Pogotowie Dietetyczne Aplikacja mobilna

Mobile 1@2x-min

Specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy jedyną taką aplikację, dzięki której możesz łatwo kontrolować swoje odżywianie, monitorować efekty i przechowywać wyniki. Dzięki temu Twój dietetyk będzie mógł dokonać trafnej analizy. Tutaj znajdziesz dietę, jadłospis, dzienniczek, poradnik i timer treningowy.

*Ściągając aplikację z Google Play lub Apple Store możesz z niej korzystać bezpłatnie w ograniczonej funkcjonalności (poniżej porównanie funkcjonalności), możesz też aktywować 7 dniowy okres próbny w pełnej funkcjonalności, który jeśli nie zrezygnujesz automatycznie przejdzie w płatną subskrypcję (wersja Premium) wg cennika Google Play lub Apple Store. Po rezygnacji z subskrypcji Premium wciąż możesz korzystać z aplikacji bezpłatnie lecz będzie miała ona ograniczoną funkcjonalność. Masz również możliwość zakupu wersji Premium na zadany okres bez subskrypcji, oferta poniżej.

1
2
3
4
+18 diet

Diety 3-4 posiłkowe, smaczne, zdrowe, bez szkodliwych składników. Każda z diet została ułożona przez dietetyka klinicznego. Znajdziesz tutaj diety odchudzające, dla insulinoopornych, osób z chorobami autoagresywnymi, wrażliwymi jelitami czy alergików.

+4200 przepisów

Aplikacja mobilna Pogotowie Dietetyczne to również ogromna książka kulinarna. Szukaj dowolnego posiłku, zapisuj w ulubionych, filtruj wyniki wyszukiwana według własnych preferencji. Szybko i zawsze pod ręką.

+1700 porad dietetycznych

Aplikacja mobilna Pogotowie Dietetyczne to kompendium wiedzy, elektroniczna encyklopedia, która dostarcza odpowiedzi na każde dietetyczne pytanie. Oglądaj, słuchaj lub czytaj - tak jak lubisz, gdzie lubisz. Zaspokajaj swoją ciekawość i żyj zdrowo!

+900 pojęć

Trudne pojęcia prostym językiem. ABC dietetyczne to słowniczek haseł wytłumaczonych najprostszym z możliwych języków. Jeśli jakieś hasło jest niejasne, np. insulina, glukagon, nietolerancja to znajdziesz je właśnie tutaj.

+18 diet

+4200
przepisów

+1700 porad dietetycznych

+900 pojęć

Aplikacja dietetyczna

Dieta-1080-10zasad – 1@2x

Książka kucharska

Książka kucharska to zbiór przepisów na każdy dzień, na każdą porę dnia, okoliczność. W niej możesz filtrować potrawy po każdej z naszych diet, dodać przepis do ulubionych czy do dzienniczka. Każdy przepis ma podane wartości odżywcze, ilość gramów przedstawiona jest według podanych porcji, które możesz dopasować do swoich potrzeb, a my przeliczymy wartości automatycznie. Jeśli wolisz posługiwać się gramami, a nie porcjami, żaden problem, wystarczy przełączyć widok. Wprowadzone zmiany możesz zapisać lub przywrócić oryginalny przepis. Zakupy z naszą Książką kucharską staną się o wiele łatwiejsze.

Szukaj przepisu wg diety

Diety… to jadłospis składający się 4 lub 3 posiłków w zależności od tego jaka dieta została wybrana. Każdy posiłek dostępny w jadłospisie ma oznakowany czas przygotowania, porcje, poziom trudności, niezbędne sprzęty kuchenne, składniki, wykonanie oraz często dodatkowo: uwagi, rady dietetyka i przepisy powiązane by było łatwiej.

Jeśli jakiś posiłek w propozycji jadłospisu Ci nie odpowiada możesz go wymienić na inny (kliknij trzy kropki). Po ustawieniu wybranych posiłków jadłospis będzie je pamiętał, a Ty możesz stworzyć listę zakupów, to takie proste.

5@3x
Dieta-1080-10zasad – 3@3x

Szczegółowy opis diet

Moduł Opis diet - to źródło dokładnej wiedzy na temat danego programu żywieniowego. Tutaj znajdziesz opis wybranej diety, zasady, produkty dozwolone, zakazane, informacje o tym jak sobie radzić z problemami, pomocne rady, zalecane aktywności fizyczne i suplementację. Z każdym programem żywieniowym (dietą) spięty jest również dedykowany jadłospis na każdy dzień roku, a każdy przepis zawiera wartości odżywcze.

Poradnik dietetyczny

Tutaj znajdziesz artykuły, filmy, kursy i ebooki, a  w nich odpowiedzi na najczęściej poszukiwane pytania, np. czy kawa jest zdrowa, czy mogę schudnąć z brzucha robiąc brzuszki. Wiele artykułów jest naszego autorstwa, ale są również takie które udostępniają nam inni fachowcy w swojej dziedzinie.

W poradniku znajdziesz porady dotyczące diety, motywacji, aktywności fizycznej, suplementów i stylu życia. Klikając serduszko, dodajesz poradę do ulubionych, dzięki czemu szybko ją znajdziesz w zakładce ulubione.

Porady-1080_2 – 1@3x
9 – 12@3x

E-substancje i alergeny

wkrótce

Wiele produktów znajdujących się na sklepowych półkach zawiera w swoim składzie substancje oznaczone liczbami czy trudnymi słowami, które nie są zrozumiałe. Ostatecznie nie wiesz czy są bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Z naszą aplikacją zdobędziesz wiedzę na temat e-substancji, wraz z ich opisem oraz oznaczeniem bezpieczeństwa dla Twojego zdrowia.

Alergeny to obszerny temat, składający się z alergenów ogólnych, pokarmowych i wziewnych, które mogą uczulać w mniejszym lub większym stopniu. Całą wiedzę na temat alergenów będziesz mieć zawsze pod ręką, bo Pogotowie Dietetyczne to aplikacja, która jest Twoją encyklopedią zdrowia.

ABC dietetyczne

To słowniczek haseł dietetycznych wytłumaczonych najprostszym z możliwych języków. Jeśli jakieś hasło jest niejasne, np. insulina, glukagon, celiakia, nietolerancja pokarmowa to znajdziesz je właśnie tutaj. Dla łatwiejszego wyszukiwania stworzyliśmy wyszukiwarkę, wpisz klika liter, a hasła podpowiedzą się same.

Dla szybszego przeszukiwania bazy dodaliśmy funkcjonalność "powiązane hasła", klikając je przeniesiesz się do kolejnego pojęcia. Jeśli chcesz oznaczyć hasło jako szczególnie interesujące, dodaj serduszko, dzięki czemu szybko znajdziesz je w zakładce ulubione.

1 – 1@3x

Jadłospisy dla różnych diet

Nasze jadłospisy komponowane są przez dietetyków klinicznych. Kierujemy się zasadą właściwych połączeń, ale i wyłączeń poszczególnych składników spożywczych w konkretnych dolegliwościach.

1. Bezglutenowa i beznabiałowa
2. Bezglutenowa i beznabiałowa
3. Dla insulino­opor­nych
4. Dla wrażliwych jelit
5. LOW Fodmap
6. LOW Fodmap - AIP
7. Niskohista­mino­wa
8. Mitochon­drial­na
9. Niskosalicy­la­no­wa
10. 10 zasad Ajwen
11. Paleo
12. Samuraja
13. Wegetariańska
14. Wegańska
15. Ketogeniczna
16. Protokół autoimmunologiczny
17. Odchudzająca - 3 posiłki
18. Odchudzająca - 4 posiłki
Dzienniczek
Lista zakupów
Timer treningowy
Wykresy

Pozostałe funkcjonalności

Dzienniczek to bogate narzędzie o wielu funkcjonalnościach. W nim możesz zapisać każdą swoją aktywność np. sen, trening, ilość i rodzaj posiłku z możliwością dodania swojego zdjęcia. Umożliwia on monitorowanie Twojej wagi i pomiarów ciała, ilość wypitej w ciągu dnia wody, ilość przebytych kroków. Dodanie suplementów, opisu samopoczucia czy skopiowanie wpisów na inny dzień to funkcje, które ułatwią Ci osiągnięcie zamierzonych celów.

Wszystkie nasze systemy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, mamy wdrożoną procedurę RODO, żadne Twoje dane nie są udostępniane bez Twojej zgody. Tylko ty możesz zdecydować komu co udostępniasz.

Lista zakupów umożliwia stworzenie listy produktów spożywczych do wybranego jadłospisu (diety), albo do wybranych posiłków z ulubionych. Ty decydujesz na ile dni ma być lista zakupów i które posiłki ma uwzględniać.

Stworzoną listę zakupów możesz edytować, wykreślić z niej posiłki, na które składniki już masz. Podczas zakupów klikając w składnik oznaczasz go jako zakupionego.

Timer treningowy to funkcjonalność, która umożliwia Ci trenowanie w interwałach działających w tle. Możesz wykonać trening typu TABATA czy HIIT, czy np. marszo-biegi.

Ustawiasz dowolny czas trwania wysiłku, czas trwania odpoczynku oraz ilość rund które mają być wykonane. Np. bieganie przez 3 minuty i marsz 1 minuta. Wkładasz telefon do kieszeni, a gongi informują Cię co masz robić.

Po treningu zapiszesz go automatycznie w dzienniczku. Następnie możesz zedytować opis, dodając szczegóły treningu i poziom zmęczenia.

Wykresy umożliwiają porównanie efektów diety i treningu. Możesz też spojrzeć z pewnej perspektywy na swoje picie wody, ilość kroków oraz sen.

Kolory ułatwiają ocenę sytuacji: zielony - brawo, pomarańczowy - jesteś blisko, czerwony - popraw się. Dostępne wykresy: waga ciała, obwód brzucha, obwód bioder, procent tkanki tłuszczowej, ilość kroków, długość snu.

Dzienniczek
Synchronizacja dzienniczka*
Timer trenningowy
Szczegółowy opis Diety 10 zasad Ajwen wraz z jadłospisem
Kupony rabatowe
Lista zakupów do jadłospisu
Przeglądanie książki kucharskiej za pomocą filtrów i wyszukiwarki
Przeglądanie przepisów kulinarnych**
Wartości kaloryczne i makroskładniki potraw
Możliwość zmiany porcji potrawy
Nieograniczony dostęp do ponad 4200 przepisów w książce kucharskiej
Szczegółowy opis 8 diet wraz z jadłospisem
Jadłospis dla prawie 20 diet
Poradnik dietetyczny
ABC dietetyczne
Dodawanie treści do ulubionych*
Wykresy
Lista zakupów z ulubionych posiłków
Synchronizacja zdjęć z dzienniczka*
* Funkcja wymaga konta i zalogowania
** W wersji bezpłatnej 10 przepisów na godzinę
1
miesiąc
39,00 zł 29,00 zł
3
miesiące
119,00 zł 89,00 zł
6
miesięcy
239,99 zł 169,99 zł
12
miesięcy
479,00 zł 289,00 zł

Wersja premium aplikacja Pogotowie Dietetyczne

Kupowana przez Ciebie usługa jest usługą dostępu do wersji Premium aplikacji mobilnej Pogotowie Dietetyczne na Androida lub IOS (w zależności od posiadanego smartphone) na okres 6 miesięcy. Jest to usługa prepaidowa, co oznacza, że zakupujesz dostęp przedpłacony z góry na wybrany okres, bez subskrypcji, co oznacza, że dostęp do usługi wyłączy się po opłaconym okresie, nie pobieramy kolejnych opłat za kolejne okresy automatycznie. Kupując produkt wyrażasz zgodę na dostarczenie treści cyfrowej przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i poinformowano cię o utracie prawa do odstąpienia od umowy z chwilą zakupu. - zapoznaj się z Zapoznaj się z , Regulaminem sklepu, regulaminem aplikacji i zasadami aktywacji aplikacji

Aktywacja aplikacji - ważne informacje

Rozwiń


Ściągnij aplikację mobilną Pogotowie dietetyczne z Google Play lub Apple Store, linki masz powyżej lub skorzystaj z wyszukiwarki. - Jeśli chcesz możesz korzystać z aplikacji za darmo w ograniczonej funkcjonalności, nie musisz przechodzić do następnych kroków, jeśli jednak zależy Ci na pełnej funkcjonalności kup usługę przedpłaconą (prepaid) Premium z wybranym okresem.
Jeśli możesz ściągnąć aplikację Pogotowie Dietetyczne, a następnie ją zainstalować, dopiero wtedy kup dostęp na naszej stronie (czasami smartphone jest zbyt wiekowym modelem, którego aplikacja nie obsługuje).
Kupując na naszej stronie jednocześnie zakładasz konto (loginem jest mail), tym samym loginem logujesz się na stronie www.ajwendieta.pl, w panelu pacjenta panel.ajwendieta.pl oraz w aplikacji mobilnej Pogotowie Dietetyczne, ponadto wszędzie obowiązuje to samo hasło.
Po założeniu konta, na Twojego maila przyjdzie link aktywacyjny (aktywacja konta, nie aplikacji) oraz link do ustawienia hasła, zajrzyj do spamu, lub zakładki oferta, konto musi być aktywne, żeby nasz system mógł aktywować dostęp do aplikacji mobilnej Pogotowie Dietetyczne.
Otwórz aplikację Pogotowie Dietetyczne, zaloguj się w niej tym samym mailem i hasłem, które było użyte podczas zakupu usługi dostępu Premium do aplikacji mobilnej Pogotowie Dietetyczne na stronie www.ajwendieta.pl.
Możesz się również zalogować przez Facebook, ale ważne żeby to był ten sam adres mailowy, co użyty podczas zakupu dostępu do aplikacji (wiele osób ma ustawiony inny adres, nasz system tego nie rozpozna).
Jeśli nie było problemów z płatnością, rejestracją, aplikacja mobilna Pogotowie Dietetyczne po zalogowaniu jest od razu aktywna w pełnym zakresie, okres abonamentu wyświetla się w zakładce menu w aplikacji (prawy górny róg). Okres wyświetla się tylko gdy jest się zalogowanym w aplikacji mobilnej.
Jeśli kupujesz kilka dostępów na to samo konto, abonamenty się sumują, a każdy kolejny będzie obowiązywał od końca aktualnie obowiązującego.
Jeśli masz zakupioną subskrypcję w Google Play lub Apple Store pamiętaj by z nich zrezygnować nim dokonasz zakupu w sklepie ajwendieta, nasz system nie może za Ciebie wyłączyć subskrypcji nadanej przez innych dostawców usługi przez co pomimo wykupionego abonamentu u nas będziesz płacić również w google, czy apple (za co my nie odpowiadamy).
Jeśli w ciągu 24 godzin aplikacja pomimo zalogowania się w niej nie będzie aktywna skontaktuj się z nami: [email protected]
Pamiętaj, że dostęp Premium do aplikacji mobilnej Pogotowie Dietetyczne to zupełnie coś innego niż plan premium na stronie ajwendieta.pl (nazywany plan permium www). To są dwa różne rodzaje dostępów.

Pobierz aplikację
Pogotowie Dietetyczne

i kontroluj swoje postępy

Specjalnie dla ciebie zaprojektowaliśmy jedyną taką aplikację z którą zdrowe życie będzie łatwiejsze. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do dbania o siebie i najbliższych. Wiedza dietetyczna poparta badaniami naukowymi, szybkie wyszukiwarki haseł i przepisów kulinarnych, dedykowane jadłospisy, dzienniczek do bieżącego notowania swoich posiłków i aktywności fizycznych, lista zakupów, timer treningowy i wiele innych przydatnych funkcjonalności. Pobierz za darmo i przetestuj!

Apka