fbpx
logo
Szukaj
open close

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Chcesz współpracować z Ajwen? Masz fajny produkt, który warto promować i jest on zbieżny z działalnością, wizją i misją Ajwen?

Jesteśmy otwarci na propozycje! Łączymy wiele elastycznych form reklamy, stawiając na nowoczesne i efektywne rozwiązania.

1. Reklama na blogu

W sidebarze, w artykule sponsorowanym lub pod postem tematycznym. Cena zróżnicowana w zależności o umiejscowienia i czasu wyświetlania.

2. Artykuł sponsorowany

Artykuł jest autorskim pomysłem. Piszemy o produkcie, jeśli uważamy, że jest on godny polecenia. Możemy opisać jego właściwości, skład, smak, zachęcić do zakupu czy stosowania, jeśli uznamy, że jest tego wart. Artykuł zawiera wskazanie producenta i dystrybutora oraz miejsce, gdzie można go zakupić. Pakiet obejmuje również rozesłanie informacji na profilach społecznościowych i w newsletterze.

3. Sponsoring pojedynczego odcinka podcastu

Podcast może być tematyczny, np. zdrowa żywność lub zdrowe tłuszcze, przy okazji opowiadania o temacie wspominamy o Twojej firmie i wskazanym produkcie. To będzie 60-sekundowa informacja. Pod podcastem możemy umieścić Twoją reklamę z linkiem przekierowującym, ponadto podcast zostanie udostępniony na mediach społecznościowych oraz w newsletterze.

4. Sponsoring pojedynczego odcinak vloga lub filmu na kanale youtube

Zasady podobne jak przy podcaście z możliwością zaprezentowania wizualnego produktu lub wykorzystania go np. w procesie przygotowywania dania kulinarnego.

5. Przesłanie produktu do testów

W ramach współpracy może odbyć się testowanie produktu i przygotowanie wpisu opisującego testy oraz polecającego produkt, jeśli zostanie on uznany za godny polecenia. Nie wszystkie produkty mogą zostać zakwalifikowane do testów, musi to być produkt naturalny, smaczny, odżywczy lub warty zainteresowania sprzęt sportowy. Dowiedź się czy jesteśmy gotowi przetestować Twój produkt – napisz do nas!

6. Współpraca przy organizowanym webinarium

Istnieje możliwość objęcia patronatu nad webinarium. Uczestnicy zostaną poinformowani o patronacie, zostanie im przesłana informacja na maila wraz z informacjami reklamowymi dostarczonymi przez patrona. Patron może również zaproponować konkurs lub gadżety, upominki dla uczestników. Wszelkie opcje i usługi uzgadnianie są podczas rozmów.

7. Organizowanie konkursu

Firma dostarcza nagrody, a my organizujemy i promujemy konkurs na naszych kanałach. Konkurs jest nagłaśniany w mediach społecznościowych oraz poprzez newsletter. Organizację konkursu, zasady oraz regulamin uzgadniamy indywidualnie z Klientem.

8. Kompleksowe kampanie reklamowe

W ramach oferty proponujemy realizację kompleksowych kampanii reklamowych obejmujących różne kanały, narzędzia i nośniki reklamowe, którymi dysponujemy w Ajwen. Oferujemy pełne wsparcie podczas całego procesu oraz zaplanowanie wszystkich działań:

  • Opracowanie strategii komunikacyjnej
  • Opracowanie i wdrożenie kampanii reklamowej
  • Przygotowanie harmonogramu publikacji
  • Podsumowanie kampanii i osiągniętych wyników

Nasze kanały social media:

Więcej informacji uzyskasz drogą mailową: [email protected] lub dzwoniąc na numer kontaktowy. Zajrzyj do zakładki kontakt. Na prośbę przedstawiamy statystyki portalu www.ajwendieta i naszych kanałów social media.

Stan dokumentu na: 4.02.2019