fbpx
logo
Szukaj
open close

Poziomki

GetfileIdContentUpload5cRecipeMainPhoto5c671-1
Slide
Jadłospisy

znajdziesz je w apce, sprawdź!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poziomki

Przygotowanie

  • Poziomki umyć pod bieżącą wodą
  • Zostawić chwilę na sicie, żeby woda odciekła

Autor

Ajwendieta
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Slide
Pobierz aplikację

i zacznij pracę nad swoją dietą!

Slide
Jadłospisy

znajdziesz je w apce, sprawdź!

Czas: do 15 minut
Składniki: 1
Porcje: 1
Trudność: Łatwy

Lista składników

  • Poziomka (205 g)

Potrzebny sprzęt

Sitko

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.

Administratorem Państwa danych osobowych jest osobowych jest Iwona Wierzbicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ajwendieta Dietetyka Kliniczna Iwona Wierzbicka (NIP: 9910011175). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych polegających na prezentowaniu komentarzy dotyczących funkcjonowania serwisu internetowego oraz jakości towarów i usług w nim dostępnych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do opublikowania komentarza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Powiązane przepisy

Tężyczka – co to jest i jak się objawia?

Osoby borykające się z tężyczką przez lata mogą nie być zdiagnozowane. Często odbijają się od drzwi wielu gabinetów lekarskich bez (…)

WIĘCEJ >

Nadmierne pocenie się (hiperhydroza) – co może być przyczyną?

Nadmierne pocenie się może być bardzo obciążające w codziennym funkcjonowaniu. Nie jest to jednak tylko problem estetyczny, lecz przede wszystkim (…)

WIĘCEJ >

Poznaj 2 niezbędne elementy zdrowego stylu życia

Te 2 elementy zdrowego stylu życia są niezbędne, by móc cieszyć się dobrym samopoczuciem i pełnią energii. Sprawdź, jakie ma (…)

WIĘCEJ >

Uważaj na te źródła aluminium!

Aluminium (glin) to bardzo rozpowszechniony w naturze pierwiastek, który w nadmiarze jest toksyczny dla naszego organizmu. Dostaje się do niego (…)

WIĘCEJ >

Te zdrowe nawyki warto pielęgnować. Jest ich aż 10!

Żyjemy w czasach, w których nieustannie gonimy za czymś, stresujemy się, chcemy mieć więcej, szybciej i najlepiej „na już”. Tym (…)

WIĘCEJ >

Arsen w żywności – sprawdź, czego unikać!

Arsen to niebezpieczny pierwiastek, który może występować w żywności jako zanieczyszczenie lub składnik naturalny. Sprawdź, jakich produktów unikać. Arsen (As) (…)

WIĘCEJ >

Jak zwiększyć swoją produktywność? 3 sprawdzone sposoby

Chcesz zwiększyć swoją produktywność, ale nie wiesz, co możesz zrobić? Twój styl życia ma na to ogromny wpływ. Sprawdź moje (…)

WIĘCEJ >

Co wydłuża telomery?

Skracanie się telomerów to zjawisko fizjologiczne, które postępuje wraz z wiekiem. Niektóre czynniki mogą to jednak przyspieszyć, a inne – (…)

WIĘCEJ >

Czy chleb keto to dobry wybór?

„Szybki chleb keto”, „prosty przepis na chleb keto”, „chrupiący ketochleb” – wraz ze wzrostem popularności diety ketogenicznej w internecie aż (…)

WIĘCEJ >

Mitochondriopatia – najczęstsze objawy

Mitochondriopatia może być klasyfikowana jako pierwotna lub wtórna w zależności od przyczyny i mechanizmu wystąpienia. Dowiedz się więcej na ten (…)

WIĘCEJ >